O NÁS

Provoz potápěčské základny s ubytováním v Chorvatsku zajišťujeme každý rok od června do října. Spolu s dalšími profesionálními pracovníky a brigádníky nám záleží na pohodlí potápěčů a ubytovaných. Ponory a kurzy ať už pro začátečníky nebo pokročilé jsou na našem každodenním pořádku.

I v Česku se našim zákazníkům věnujeme neustále. Na naší základně ve Zlíně provádíme teoretickou část kurzů, ponory v rámci kurzů se uskutečňují na Pagu v Chorvatsku. Součástí základny v ČR je i obchod s plaveckýma potřebama a výstrojí pro potápění, který je otevřený celoročně.

Kromě toho pořádáme každým rokem potápěčské safari na Maledivy a do Egypta.

NÁŠ TÝM

Romana | Dalibor | Vendy
Romana | Dalibor | Vendy

Romana

Má na starosti vše, co se točí kolem organizace Ocean Pro. Bez ní by nic pořádně nefungovalo. Stará se o pohodlí všech – týmu i potápěčů. Většinou ji najdete v kanceláři, ale občas vyjede i s potápěči na moře.

Vendy

Potápěčka ve výcviku – a tak nějak holka pro všechno. Věnuje se zahraničním hostům, protože dobře ovládá němčinu a angličtinu. Nejraději by byla pořád pod vodou. Její pozitivní a milý přístup ocení každý.

Dalibor

Instruktor s více než 11.000 ponory – Jeho vášeň pro potápění se nedá popsat slovy. Záleží mu na dobře vyškolených potápěčích, věnuje se každému jak nejlépe umí.  Pod vodou se s ním člověk cítí bezpečně.

Viktor

Instruktor – vždy klidný a pohodový, je dokonalým instruktorem pro začátečníky a pokročilé. Jeho láska k podmořskému životu je to, o co se rád dělí.

Oliver

Potápěč ve výcviku – Jeho lásku k potápění poznáte hned. S ničím nemá problém a je ochotný kdykoli s čímkoli pomoct. Takový náš mladší Dalibor.

Czech